CLASS 6A REGION II

Lynn Creek Park, Grand Prairie

Boys

Temple — La’Ron Alexander, Julian Jimenez, Seth Orf, Rodolfo Rodriguez, Anthony Soto, Tyson Tamez, Joseph Villalobas

Belton — Cole Chrisman, Zach Dennison, David Duncan, Riley Dyck, Cooper Fix, Clayton Oaks, Briac Ybanez

Copperas Cove — Ayden Seymour

Harker Heights — Cade Perry

Killeen Ellison — Ethan Carranza, Hunter Cox, Aaron Crittenden, Deshawn King, Jesus Molina, Edwin Oliveras

Girls

Temple — Rebecca Terry

Belton — Olivia Brillhart, Shannon Cook, Lesa Doskocil, Liliana Nelson, Kaeli Scarlett, Hailey Schutz

Harker Heights — Treasure Bethea, Madeline Constancio, Kailynn Denney, Aristine Fletcher, Haley Harper, Mikaela Igou, Ella Perry

Killeen — Michaela Mouton

Killeen Ellison — Shalimar Braddy, D’Angeleigh Dombrowski, Aholanys Gomez, Angenise Gomez, Kera Harvey, Samantha Harvey, Jaquerra Santiago

Killeen Shoemaker — Finley Hunting

CLASS 4A REGION I

Mae Simmons Park, Lubbock

Boys

Gatesville — Abraham Almendariz, Angel Almendariz, Jack Armstrong, Luis Macias, Carlo Martinez, Ian Rainer, Hector Silva

Lampasas — Jodiah Holland, Colton Paxton, Brayden Phillips, Tate Rainwater, Kaleb Roberts, Clayton Shaw, Benjamin Stone

Girls

Gatesville — Vania Martinez, Bethany Penrod

Lampasas — Nyla Long, Abigail Valdez

CLASS 4A REGION III

Kate Barr Ross Memorial Park, Huntsville

Boys

Lake Belton — Jordan Axelsen, Joshua Briggs, Mario Padmanabhan, Cavan Pilkington, Izaiah Rodriguez, Cole Wieters, Samuel Yarbrough

Jarrell — Mason Dotson

Salado — Luke Anderson, Brooks Dabney, Morgan Hauck, Isaac Huerta, Ryan Novotny, Owen Pitcock, Jake Rechtfertig

Girls

Lake Belton — Emily Bachicha, Deja Cavazos, Emma Jez, Alyssa Tagle, Macey Weber, Denyella Wheeless

Jarrell — Jasmine Benavidez

Salado — Penelope Anderson, Ida Bogsted, Natalie Burleson, Ally Ihler, Anna Redelsheimer, Cassie Vargas, Alexa Williams

CLASS 3A REGION III

Kate Barr Ross Memorial Park, Huntsville

Boys

Cameron Yoe — Nathan Evans, Damon Flemmings, Brady Havens, Joshua Jochec, Tracer Lopez, Cesar Munoz, Brock Wright

Rockdale — Jesus Bocanegra, Seth Davis, Yovanney Delgadillo, Cristo Hernandez, Chris Miles, Christopher Perez, Jose Tenorio

Rogers — Baldimar Arzola, Grayson Brown, Daniel Glasgow, Sam Prado, Carsyn Sebek, Kade Sebek, Jeremiah Valerio

Troy — Carlos Cortez

Girls

Academy — Danielle Swegle

Cameron Yoe — Yoerra Flemmings, Logan Pevehouse

Rogers — Cruz Avila, Karley Gomez, Marisa Llanas, Rubi Llanas, Alaina Mungia, Karley Powell, Ashlyn Talafuse

Rockdale — Ciara Miles

Troy — Josephine Peters

CLASS 2A REGION III

Kate Barr Ross Memorial Park, Huntsville

Boys

Bruceville-Eddy — Ryder Casqueira, Tye Eaton, Lance Flanary, Lastin Madson, Ruben Moreno, Caleb Myers, Kaden Pederson

Moody — Ricky Garcia, Jacob Lenart, Anthony Mata, Dominic Sanchez, LeJae Sistrunk, Cooper Staton, Tucker Staton

Rosebud-Lott — Jason Allison, Nixon Frias

Girls

Bruceville-Eddy — Lauren Ehler

Moody — Ariyanna Avila, Kortni Chatham, Ryli Chatham, Colbi Goodwin, Addisyn Hale, Katelyn Hale, Alexus Jones

Rosebud-Lott — Gizelle Aldana, Yoslyn Aldana, Adrianna Bouvier, Mariah Bouvier, Chloe Vega

CLASS 2A REGION IV

Dugan Track and Soccer Stadium, Corpus Christi

Boys

Holland — Jared Garcia, Walter Shandley

Girls

Granger — Marissa Hall, Leeah Malone, Elizabeth Martinez, Clarissa Miller, Montana Moore, Kerstyn Myers, Gabby Ramirez

Holland — Caitlyn Ingram, Jayla Martinez